Nasze referencje – wszystkim naszym Klientom dziękujemy za owocną współpracę!

Na życzenie zainteresowanej osoby udostępniamy adresy i numery telefonów dotychczasowych zleceniodawców, w celu umożliwienia osobistego uzyskania opinii na temat naszej firmy. Proponowanych byłych klientów dobieramy pod kątem zgodności rodzaju i zakresu wykonanych u nich prac z rodzajem i zakresem prac oczekiwanych przez zainteresowanego.

Budowa domu jednorodzinnego. Termin: lipiec – październik 2018r. Szczerze polecam współpracę z firmą JAKARO. W trakcie realizacji zlecenia firma wykazała się dużym doświadczeniem, fachowością i wzorową organizacją pracy. Z powierzonych zadań wywiązała się z należytą starannością. Poszczególne etapy prac wykonywane były bardzo rzetelnie oraz terminowo. W pełni rekomenduję świadczone usługi przez firmę JAKARO innym podmiotom w pełnym zakresie ich działalności.

Magdalena M.15 października 2018

Firma JAKARO, w sierpniu 2017r. dokonała u nas montażu kotła gazowego do centralnego ogrzewania i ciepłej wody. Jesteśmy pod wrażeniem, ponieważ z tak profesjonalnym i rzetelnym wykonawcą do tej pory jeszcze nie zetknęliśmy się. Szczerze polecam firmę JAKARO.

Jolanta C.20 września 2017

Szczerze polecam współpracę z firmą JAKARO. Profesjonalna realizacja zleconych prac oraz dokładność wykonania. Pracownicy godni zaufania, zaangażowani i otwarci na sugestie inwestora. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zrealizować zlecone prace w 100%. Polecam!

Krzysztof C.17 września 2017

Profesjonalny kontakt i obsługa. Polecam firmę JAKARO sp. z o.o.

Paweł J.22 marca 2017

Z firmą Jakaro mamy do czynienia już od kilku lat. Wybudowała dla nas dom jednorodzinny oraz założyła bardzo wydajną instalację C.O. Niezmiernie ważnym atutem firmy jest rzetelność oraz dokładność. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z taką firmą jak Jakaro, która wykonała tak wiele powierzonych robót w sposób kompletnie bezproblemowy. Właściciel firmy zawsze doradzi optymalne rozwiązania, a pracownicy to rewelacyjni profesjonaliści i co również ważne kulturalni oraz z szacunkiem odnoszący się do inwestora. Zdecydowanie polecam firmę Jakaro.

Krzysztof L.Tychy, 28 lutego 2017

Firma Jakaro wykonała nadbudowę domu jednorodzinnego (kostka) o poddasze wraz z wykonaniem nowego dachu. Dodatkowo przeprowadzono termomodernizację całego budynku. Firma zaproponowała technologię, która zapewniła praktycznie normalne użytkowanie parteru i piętra na czas prac. Nie mam uwag co do jakości prac budowlanych w tym ocieplenia budynku. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić FIRMĘ JAKARO.

Adam S.Katowice, 27 lutego 2017

Firma pomogła w wyborze właściwego pieca gazowego i wykonała jego montaż. Po okresie gwarancji przeprowadziła fachowy przegląd, konserwację i regulację pieca z zastosowaniem wysokospecjalistycznego sprzętu pomiarowego. Prace wykonane terminowo, otrzymałam dokładny instruktaż obsługi pieca. Polecam usługi tej firmy.

Anna R.Tychy, 20 lutego 2017

Wykonano instalację elektryczną, malowanie mieszkania, montaż wanny z przystosowaniem dla potrzeb dla osoby niepełnosprawnej. Firma dostosowała się do specjalnych potrzeb osoby niepełnosprawnej. Mogłem bezpiecznie zostawić ekipie remontowej klucze na 3 tygodnie. Prace wykonane czysto, fachowo, w terminie, miejsce robót wysprzątane. Wszystkie prace konsultowane na bieżąco. Zdecydowanie polecam.

Leon F.Tychy, 20 lutego 2017

Przegląd pieca gazowego – punktualnie, sprawnie, czysto. Były wykonane liczne pomiary, fachowy instruktarz. Polecam.

Zuzanna F.Tychy, 18 lutego 2017

Przed 15 laty firma Jakaro wykonała przebudowę domu jednorodzinnego wraz z przebudową dachu na poddasze użytkowe. Całość prac budowlanych w tym ocieplenia budynku została wykonana bardzo dobrze. Sposób prowadzenia prac był na najwyższym poziomie przy równoczesnej dużej trosce o rzetelne i terminowe wykonanie, przy uwzględnieniu różnych nieprzewidzianych w projekcie problemów do rozwiązania. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić FIRMĘ JAKARO.

Maria K.Bytom, 17 lutego 2017