KIM JESTEŚMY? CO ROBIMY?

Twój komfort jest naszym priorytetem

Image

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 24 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję podejmować się różnych realizacji, które wyposażyły nas w ogromną wiedzę i doświadczenie. Zaznajomiliśmy się również z rynkiem budowlanym i potrzebami klientów. Wykonanie naszych usług budowlanych i budowy domów oferujemy głównie na terenie aglomeracji śląskiej. Wiele projektów zrealizowaliśmy w Tychach, Pszczynie i Katowicach, jednak jesteśmy także otwarci na zamówienia do wykonania poza granicami województwa.

Każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie, ponieważ ze względu na różne oczekiwania klientów, wymaga ono indywidualnego podejścia. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego ważne dla nas jest zapoznanie się nie tylko ze specyfiką projektu, ale również z klientem i jego potrzebami.

Image

Nasza firma wykonuje prace z zakresu:

  • konstrukcyjnych robót budowlanych w obszarze budownictwa: rodzinnego, przemysłowego , komercyjnego (tzw. stany surowe),
  • instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o., gazowych i elektrycznych w budownictwie jednorodzinnym, jak i przemysłowym.

Naszym Klientom gwarantujemy Firma budowlana Tychy, Pszczyna, Katowice

rzetelność i terminowość wykonywanych usług. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy nieustannie nastawieni na rozwój i otwarci na nowoczesne technologicznie, rozwiązania i nowe materiały. Podczas realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie z architektem, projektantem oraz kierownikiem budowy, co klientom pozwala oszczędzić czas i liczyć na fachowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług budowlanych i instalacyjnych oraz do kontaktu.


Marzysz o wyjątkowym domu?

Wybudujemy go dla Ciebie! Dodatkowo możemy zająć się instalacją elektryczną, grzewczą i innymi. Pełen zakres usług sprawdzisz w naszej ofercie.

Jakaro to przede wszystkim

pracownicy tworzący zgranym zespołem specjalistów, który ma już za sobą niejeden zrealizowany projekt. Opinie naszych zadowolonych klientów z Tychów, Pszczyny, Katowic i innych miejscowości znajdziesz w sekcji referencje.